קופת חיסכון

קופת חיסכון יכולה להיות מקור מימון להשקעה על ידי הלוואת בלון בריבית הנמוכה ביותר בשוק כנגד הקופה ואפשרויות מינוף גבוהות, למקסימום רווחים ומינימום סיכונים. איך עושים את זה?

כמעט כולם יודעים שקופת חיסכון רגילה שומרת לנו על הכסף ומדי פעם מניבה רווחים מזעריים. היתרון של קופת חיסכון הוא שאנחנו לא מבזבזים את הכסף, אבל כספים ששמורים בקופה לא באמת מניבים לנו רווחים נזילים שאפשר לייצר באמצעותם השקעה משמעותית.

קופת חיסכון של ״מני גרופ״ אמנם מתנהגת כמו הקופות הרגילות כפי שאתם מכירים אותן, אך אצלנו היא גם מניבה רווחים נזילים ומסייעת להגדיל את ההון הראשוני. והנה אנחנו מגיעים לדובדבן שבקצפת: הצוות המקצועי של ״מני גרופ״ יצר קופת חיסכון עם מסלול השקעה מיוחד שמאפשר להתקדם ולהרוויח אחוזים משתלמים באופן בטוח.

מקסימום רווח עם מינימום סיכונים

כל משקיע מחפש השקעה בטוחה עם אפס סיכונים ורווח מירבי. הנוסחה שיוצרת בול את המשוואה הזו עדיין לא נמצאה, אך כאן ב״מני גרופ״ יצרנו את המסלול הקרוב ביותר לנוסחה הזו, באופן שמייצר לכם רווח נזיל שנע בין 7% ל-8% בשנה.

איך זה עובד?

  • פותחים קופת חיסכון: הצעד הראשון שלכם למקור מימון בדמות קופת חיסכון הוא השקעת סכום ראשוני בקופת חיסכון של ״מני גרופ״, כאמור, עם רווח אפשרי של כ-7% בשנה על הסכום שמופקד בקופה. 
  • לוקחים הלוואת בלון בריבית הנמוכה ביותר בשוק: אחרי ההפקדה, נפתחת לכם אפשרות לקבל עד 80% מהסכום המופקד בהלוואת בלון לטווח של 7 שנים. אנחנו מציעים את הריבית הנמוכה ביותר בשוק להלוואת בלון – פריים מינוס חצי אחוז. המומחים שלנו יתאימו לכם את הסוג הנכון עבורכם, בין אם מדובר בהלוואת בלון חלקית שבה אתם משלמים את הריבית באופן שוטף ואת הקרן בסוף התקופה, ובין אם מדובר בהלוואת בלון מלאה שבה אתם משלמים את הקרן והריבית בסוף תקופת ההלוואה. 
  • משקיעים את הכסף: בפרק הזמן הזה שבו עומד לרשותכם הסכום שלוויתם מקופת החיסכון, תוכלו להשקיע את הכסף באפיקים מקבילים. באופן הזה אתם יכולים להרוויח על אותו סכום אחוזי רווח נוספים בשנה ולמקסם את ההשקעה שלכם עוד יותר. הרכב תיק ההשקעות שלנו עומד על 30% מניות ו-70% אג״ח, עם אפשרויות מינוף גבוהות. 
  • והנה השורה התחתונה: באמצעות מימון מקופת חיסכון אתם יכולים להרוויח גם את אחוזי הריבית בקופת החיסכון, ועל זה מתווספים אחוזי רווח נוספים שיתקבלו מההשקעה הנוספת. הרווחים האלה יוצרים עבורכם רווח במשוואה מול אחוזי הריבית של ההלוואה שאתם נוטלים.
 

אל תדחו את השיחה איתנו, דברו איתנו עכשיו! 

עולם הפיננסים, ההשקעות, והחסכונות הוא עולם מורכב. יש כאן הרבה מספרים, אחוזים, ביטויים שלא כל אחד מבין, חישובים ונוסחאות. לא מעט אנשים מנסים לעשות את זה לבד במחשבה שכך אפשר לחסוך יותר כסף, אבל בסופו של דבר נדרש ידע עמוק בתחומים האלה כדי לא לעשות טעויות שיורידו את ההשקעה לטמיון.

אצלנו ב״מני גרופ״ אנחנו מרכזים ידע רב ומקצועי בתחום הפיננסים וההשקעות תחת קורת גג אחת. אנחנו לא סתם חוסכים לכם כסף, אנחנו חוסכים לכם גם המון זמן ומייצרים לכם רווחים. כל אדם ועסק שזקוק למימון, חיסכון, או אפיק השקעה – ימצא מענה קשוב, מקצועי, ולא פחות חשוב – אנושי, מהמומחים שלנו. אנחנו עושים הכל כדי שההשקעה שלכם תצליח, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, וזו ממש לא קלישאה אלא תוכנית עבודה. 

מסלול ההשקעה שהרכבנו כאן יכול לממש את החלומות שלכם במהירות גבוהה – ובביטחון רב. כל מה שנשאר לכם לעשות זה להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר או להתקשר ל-6530*. אנחנו כבר ניתן לכם את הפרטים המלאים, נענה על כל שאלה, נפיג כל חשש, וניתן להשקעה שלכם לעבוד בשבילכם. 

לייעוץ ללא התחייבות
אולי יעניין אותך גם:

קרקעות למכירה

כאשר אתם מחליטים לרכוש קרקע, עליכם להתחיל בשאלות הבסיסיות: למה אתם רוכשים את הקרקע? האם אתם מחפשים מקום לבניית בית החלומות שלכם, או שאולי אתם מעוניינים להשקיע בהשקעה לטווח ארוך? מני גרופ כאן לעזרתכם

לקריאה »

איך למצוא מימון להשקעה נדל"נית

השקעות נדל"ן יכולות להיות דרך מצוינת להשיג רווחים נהדרים, אך חשוב לזכור שהן גם דורשות השקעה כספית גדולה. אם אתם לא מחזיקים בקרן ניכרת, ייתכן שתצטרכו למצוא מקור מימון חיצוני כדי לממן את ההשקעה שלכם.

לקריאה »