אל תאמר לכשאפנה אשנה, שמא לא תפנה (מסכת אבות, פרק ב' משנה ד')
חברת מני גרופ היא הבית לכל תחומי הנדל"ן הפיננסי - הכל תחת קורת גג אחת. לחברת מני גרופ שורה ארוכה של לקוחות מרוצים בתחומי הנדל"ן והפיננסים.

אודות מני גרופ

עולם ההשקעות והפיננסים טומן בחובו אינספור אפשרויות, ומצד שני גם סכנות רבות. על מנת להשקיע בתבונה וליהנות בסוף גם מפירות ההשקעה יש צורך בידע רב, היכרות מעמיקה עם תחום ההשקעות והאופציות הרבות הקיימות כיום בתחום, וכמובן הבנה ושליטה בכל תחומי הפיננסים.
חברת מני גרופ מרכזת תחת קורת גג אחת, את כלל הידע הנדרש לביצוע השקעה מוצלחת. החל מתהליך גיוס הכספים להשקעה, תוך ניצול מגוון ערוצי גיוס כספים
שיאפשרו לכם להשקיע גם אם אין ברשותכם בתחילת התהליך סכום כסף נזיל להשקעה, ועד לבחירת מסלול ההשקעה המתאים בדיוק ליעדים אותם אתם מציבים.

בנוסף, פיתחנו במני גרופ מגוון מסלולי השקעה יחודיים המבוטחים ומאפשרים לכם להשקיע את כספכם במינימום סיכונים, תוך יצירת רווחים גם מתהליך ההשקעה ולא רק בסיומה המוצלח.
הצוות המקצועי אצלנו ותיק בתחום, ומכיר היטב את כלל ערוצי ההשקעות, בין אם תבחרו בהשקעה בנדל״ן, בחברות האשראי ואפילו אם תרצו תחום השקה סולידי ובטוח כמו השקעה באג״ח. אנו נעניק לכם את כלל הידע הדרוש לבחירת האפיק הנכון ביותר עבורכם, ונסייע לכם בכל התהליך.
במני גרופ תמצאו בית חם ובטוח לכספכם, ותוכלו לצאת עם היעד אליו חלמתם להגיע. בין אם זה בית חדש, חתונות של ילדים, או אפילו שיפור תנאי דיור עתידיים. אנו נעשה הכל כדי שאתם תצאו בידיים מלאות.

תחום הנדל"ן

יזמות, שיווק ומימון מקבלים מענה מקצועי - אנשי השיווק והמקצוע שלנו מייצרים את החיבורים בין אלו שרוצים לרכוש נכס לבין מי שמחפש משקיע או מימון לפרויקט נדל"ן. חברת "מני גרופ" מתמחה גם בבניית פרויקטים, גם בשיווק ויזמות של פרויקטים, גם ביצירת מקורות מימון לרכישת פרויקטים וגם בהבאת משקיעים לכל פרויקט נדל"ן. במקביל, חברת "מני גרופ" יוזמת ומשווקת באופן שיתופי עם חברות נדל"ן מהמובילות בתחום, מבחר רחב ומגוון של דירות בפרויקטים לבניה, קרקעות חקלאיות ומיזמי נדל"ן שונים בכל רחבי הארץ. אם אתם מעוניינים לרכוש נכס, או לחילופין יש בידיכם נכס ואתם מעוניינים למכור או להשביח אותו, המומחים של חברת 'מני גרופ' ילוו אתכם לכל אורך הדרך. החל משערוך הנכס ע"י שמאי מקצועי, דרך השגת מימון לרכישת נכס חדש או להשבחת הנכס הקיים, ועד למציאת קונה לנכס שבבעלותכם.

תחום הפיננסים

הקשרים שלנו בתחום יכולים להשיג עבורכם את הצעת המימון משתלמת - בין אם זו הלוואת משכנתא שניה או בלון, מימון בנקאי או מימון חוץ בנקאית במחלקת הפיננסים, תוכלו לקבל את השירות המיטבי ביותר לכל עסקה שעל הפרק. כל אדם, פרטי או עסקי הזקוק למימון בנקאי או חוץ בנקאי, החל מחצי מיליון שקלים ועד מאה מיליון שקלים, יקבל מענה מקצועי בתנאים הטובים ביותר שקיימים בשוק. למעשה כל הלוואה – ממשכנתא דרך מימון פרויקטים לעסקים ועד הלוואה לכל מטרה, מקבלת מענה מקצועי ומהיר.

שיווק ומכירות

חברת השיווק של "מני גרופ", חברת הבת – "גלובל יוניטס", מתמחה בפעילות דיגיטלית וביצירת לידים בתחומי הנדל"ן והפיננסים בכל ערוצי המדיה. מהקמת המותג, שיתופי פעולה עסקיים, הקמת אתר ייעודי, ליווי מקצועי, יצירת לידים איכותיים לכל לקוח בכל ערוצים.
לייעוץ ללא התחייבות