מימון למסורבי בנקים

מסגרת העבודה בה אתם נמצאים מאפשרת לכם ביטחון וגב כלכלי משמעותי. בתוך אותה מסגרת ניתן לבצע מימוש של הלוואות מקופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה, כשאלו נחשבות למשתלמות, לבטח אם אתם פועלים באופן מידתי ואחראי, מה שיאפשר לכם להשיב ההלוואה מבלי להוביל לפגיעה משמעותית בחסכונות שלכם.

מגמה חיובית של שינוי – מימון חוץ בנקאי

"מני גרופ" מהווה את אחת החברות המובילות בישראל בתחום המימון החוץ בנקאי. הלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות כמובן תחרות בריאה יותר בשוק ההלוואות. היא מייתרת עבור רבים הבחירה באפיקים המסוכנים של השוק האפור ומאפשרת אפיקי הלוואה נוחים יותר במסגרת אותה תחרות.

המימון החוץ בנקאי המוצע על ידי "מני גרופ"  מהווה ביטוי למצב הכלכלי הקיים בישראל בשנים האחרונות. זה הנוגע לשחיקה בשכר ולצד עלייה מתמדת בהוצאות השוטפות ובכך שבישראל יוקר המחייה הוא מהגבוהים במדינות ה-OECD. מימון זה כולל אפשרות לביצוע הלוואות מקופות הגמל, קרנות הפנסיה, קרנות השתלמות ועוד.

תנאים להלוואה

התנאי המרכזי והמשמעותי לקבלת הלוואה מקופות וקרנות כולל חיסכון של שלוש שנים לפחות. התשלום על הריבית במסגרת הלוואות אלו נחשב לנמוך לעומת החלופות האחרות בשוק ההלוואות, כשנכון ל-2021 מדובר על ריבית הנעה בין 1% ל-3%.

הליך קבלת ההלוואה נחשב לפשוט. הוא אינו כולל ערבים ובמהלך תקופת ההלוואה ואחריה יכול הלווה להמשיך ולהפקיד כספים באותה קופה ובכך גם ליהנות מהטבות המס השונות המתלוות לה.

מה הסיבה לריבית הנמוכה?

במסגרת הלוואות אלו, לווה שאינו עומד בהחזרים מאפשר לגוף שלווה למשוך את הכספים הקיימים מכספי הפנסיה שלו. מכאן שהסיכון עבור המלווה הוא אפסי ממש ומכאן שהריבית נמוכה. מנגד, על הלווים לקחת בחשבון כי חוסר היכולת להשיב ההלוואה, יש בה לפגוע פגיעה משמעותית בכספי הפנסיה שלהם, בשיעור מרבי של 70% מקרן הפנסיה.

הלוואה מקרן השתלמות

אחד מהכלים עליהם ממליצים מומחים רבים בתחום ההלוואות הוא בביצוע הלוואה מתוך קרן השתלמות. קרן השתלמות, לעומת חסכונות פנסיונים אחרים, מהווה קרן לטווח בינוני של 3-6 שנים, כשהטבות המס של קרן זו באות לידי ביטוי כמו בחיסכון לטווח ארוך, כשאין מס על רווחים, על משיכה וביכולת ליהנות מהטבות מס בהפקדה, גם אם המעביד הוא זה שביצע ההפקדה.

במקרים וקרן זו נזילה ומאפשרת ביצוע הלוואה ממנה, הדבר בהחלט מומלץ בלא מעט מקרים. לצד זאת, ביצוע הלוואה על גבי קרן ההשתלמות צריכה להיעשות באופן שתאפשר לקרן להמשיך ולהנות מאותן הטבות שהזכרנו, זאת לצד היכולת שלנו ושל המעביד להמשיך ולהפקיד באותה קרן ובכך להבטיח את ביטחוננו הכלכלי לטווחי הזמן הבינוניים ולבטח בעת ביצוע ההחזר על אותה הלוואה.

מקורות מימון לאנשים במסגרת העבודה שכנגדם הם יכולים לקבל הלוואות – נקודות מרכזיות:

–       מאפשר ביצוע הלוואה לא במסגרת תנאי הבנק וחברות האשראי.

–       הלוואה מתאפשרת מקופות גמל שבהן חסכנו לפחות שלוש שנים.

–       ריבית נמוכה באופן משמעותי.

–       הלוואה איננה כוללת ערבים.

–       במשך תקופת ההלוואה ואחריה ניתן להמשיך ולהפקיד כספים בקופה.

–       ברוב המקרים, מתן ההלוואה הינו עד 70% מהיקף הקרן ממנה ביצעו ההלוואה.

מעוניינים לבחון יחד עם המומחים שלנו האפשרות במימון שכזה?
צרו עימנו קשר עוד היום בעבור פגישה עם המומחים שלנו! 

לייעוץ ללא התחייבות
אולי יעניין אותך גם:

קרקעות למכירה

כאשר אתם מחליטים לרכוש קרקע, עליכם להתחיל בשאלות הבסיסיות: למה אתם רוכשים את הקרקע? האם אתם מחפשים מקום לבניית בית החלומות שלכם, או שאולי אתם מעוניינים להשקיע בהשקעה לטווח ארוך? מני גרופ כאן לעזרתכם

לקריאה »

איך למצוא מימון להשקעה נדל"נית

השקעות נדל"ן יכולות להיות דרך מצוינת להשיג רווחים נהדרים, אך חשוב לזכור שהן גם דורשות השקעה כספית גדולה. אם אתם לא מחזיקים בקרן ניכרת, ייתכן שתצטרכו למצוא מקור מימון חיצוני כדי לממן את ההשקעה שלכם.

לקריאה »