פרויקט היוקרתי בגבעת זאב

כשהקרקע בפסגת זאב תופשר המחיר למטר יזנק.
מחירי הקרקעות בפסגת זאב נמצאים בעלייה כבר מספר שנים.
מני גרופ משווקת את הקרקע המתוכננת לעבור הליך פשרה קצר המתוכנן במהלך 2024- 2025
הרוכשים שותפים להזדמנות השקעה ייחודית וישלמו תשלום על מס רכישה בלבד. ומפטור מתשלום היטל השבחה.
הפרויקט מתוכנן עם מפרט בנייה ברמה גבוהה ועם מעטפת מקצועית של משרד אדריכילים "דביר-יחיעם".

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

על האזור:

מועצה אזורית גבעת זאב הוקמה ב-1977 והיא הוכרזה כמועצה מקומית לאחר כשש שנים ב-1983. המועצה האזורית נמצאת מדרום לכביש 443 וצפון מערבית לירושלים במרחק נסיעה, כאמור, של פחות מחצי שעה ממרכז העיר.
פסגת זאב קרויה על שמו של זאב ז'בוטינסקי – הוגה וממנהיגי היהודיים הבולטים של ישראל בעת החדשה.
נכון לתחילת השנה מונה הישוב כ-45 אלף תושבים, כשאלו מתגוררים בתשע שכונות שונות, כשבישוב נהנים התושבים ממגוון מרחבי תרבות ופנאי, בין אם פארק הגיא, מגרשי ספורט, מרכזי ספורט, ספרייה ציבורית ועוד.
פסגת זאב מהווה מרכז לשכונות הסובבות אותה וציר תחבורה מרכזי, בשכונה מרכזי קניות, בתי כנסת ומקוואות, מוסדות תרבות ופנאי.

מידע נוסף על הפרויקט:

הפרויקט הייחודי בגבעת זאב, אותו מובילה חברת "מני גרופ", הינו פרויקט בבנייה רוויה הנחשב לאחד הפרויקטים המובילים והיוקרתיים שעתידים לקום באזור ירושלים רבתי.

בנייה רוויה מהווה בנייה שמטרתה להביא לניצול מרבי של עתודות הקרקע וזאת בניגוד לפרויקטים נדל"ניים אחרים המקדמים בנייה של בתים צמודי קרקע ובתים פרטיים. אופן בנייה זה בא לענות על הצורך הקיים בלא מעט אזורים בישראל, בהן עתודות הקרקע מצומצמות וזאת למול הביקוש הרב לדירות מצד זוגות צעירים, לבטח ביישוב כמו גבעת זאב, שבו רוב התושבים הם מהציבור החרדי והדתי לאומי.

הקרקעות הנמכרות בפרויקט הן קרקעות בהליכי הפשרה מתקדמים המיועדות להפשרה בתוך תקופה קצרה, כשאלו נמכרות במחיר נמוך משמעותית מהשווי העתידי שלהן, כשהן יהיו מופשרות לבנייה. מומחים בתחום הנדל"ן באזור ירושלים צופים כי אותן קרקעות ייהנו מעליית ערך משמעתית של מאות אחוזים בשנים הקרובות.

לצד העובדה כי מדובר בפרויקט שאמור להניב לרוכשים תשואה רחבה ומשמעותית בעתיד, נהנים הרוכשים ממספר יתרונות נוספים שחשוב להכיר, כשהנתון המרכזי נוגע לעלייה התמידית הקיימת ביישוב בערך הנדל"ן, כשזו עלתה בחמש השנים האחרונות בדירות של 3-6 חדרים (ראו נתונים מצורפים מאתר נדל"ן GOV).
לצד העובדה כי ביישוב קיימת עלייה תמידית בערך הדירות, מהווה גבעת זאב ישוב בו נהנים התושבים ממכלול רחב של שירותים, כשאלו כוללים, נכון ל-2018 על פי נתוני נדל"ן GOV, 24 מוסדות ציבור, 18 מסגרות קהילתיות ו-19 מוסדות דת ובהם בתי כנסת, בתי מדרש ומקוואות.

הפרויקט עצמו מאפשר לרוכשים ליהנות מתשלום של מס רכישה על הקרקע בלבד וזאת ללא תשלום נוסף על יתר המרכיבים, הימנעות מתשלום של היטל השבחה המהווה רווח של לא פחות מ 50% מהרווח הצפוי, ביצוע של תהליך הפשרה מקוצר משמעותית המובל על ידי הוועדה המקומית והוועדה עליונה וללא וועדה מחוזית כפי שקיים ברוב המקומות שונים בארץ המשפיע ישירות על זמן ההפשרה, מפרט בנייה ברמה גבוהה, זאת תוך ליווי מקצועי של משרד האדריכלים דביר-יחיעם.

מפרטים:

תמונות והדמיות:

קישורים רלוונטים:

לפרטים נוספים וייעוץ בחינם:

או התקשרו אלינו: 6530*