פרויקט היוקרתי בגבעת זאב

פעילותה של "מני גרופ" בתחום הנדל"ן הישראלי, מאפשרת לרבים ליהנות מרכישת נדל"ן למגורים או השקעה, במסגרת פרויקטים איכותיים העתידים לקום בסמוך לירושלים.

ישראלים רבים שואפים לשים ידם על נכס שיניב להם בעתיד הכנסה כפולה ומשולשת. הפרויקטים הדיוריים במועצה אזורית גבעת זאב, הנמצאת במרחק נסיעה של פחות מחצי שעה ממרכז ירושלים, מהוות הזדמנויות נהדרות בכלל, ובפרט רכישת קרקע הנמצאת בשלבי הפשרה ותכנון מתקדמים, כשזו אמורה להיות מופשרת לערך בסוף 2024 ותחילת 2025 ולאפשר לבעלי הקרקעות ליהנות מעליית ערך הקרקע של יותר ממאה אחוז.

נעים להכיר – מועצה אזורית גבעת זאב

מועצה אזורית גבעת זאב הוקמה ב-1977 והיא הוכרזה כמועצה מקומית לאחר כשש שנים ב-1983. המועצה האזורית נמצאת מדרום לכביש 443 וצפון מערבית לירושלים במרחק נסיעה, כאמור, של פחות מחצי שעה ממרכז העיר.

שם המקום הוא על שמו של זאב ז'בוטינסקי – הוגה וממנהיגי היהודיים הבולטים של ישראל בעת החדשה.

נכון לתחילת השנה מונה הישוב כ-20 אלף תושבים, כשאלו מתגוררים בתשע שכונות שונות, כשבישוב נהנים התושבים ממגוון מרחבי תרבות ופנאי, בין אם פארק הגיא, מגרשי ספורט, מרכזי ספורט, ספרייה ציבורית ועוד.

מה בדיוק כוללים הפרויקטים בהובלת "מני גרופ"?

הפרויקט הייחודי בגבעת זאב, אותו מובילה חברת "מני גרופ", הינו פרויקט של בנייה רוויה הנחשב לאחד הפרויקטים המובילים והיוקרתיים שעתידים לקום באזור ירושלים.

בנייה רוויה מהווה בנייה שמטרתה להביא לניצול מרבי של עתודות הקרקע וזאת בניגוד לפרויקטים נדל"ניים אחרים המקדמים בנייה של בתים צמודי קרקע ובתים פרטיים.  אופן בנייה זה בא לענות על הצורך הקיים בלא מעט אזורים בישראל, בהן עתודות הקרקע מצומצמות וזאת למול הביקוש הרב לדירות מצד זוגות צעירים, לבטח ביישוב כמו גבעת זאב, שבו רוב התושבים הם מהציבור החרדי והדתי לאומי.

הקרקעות הנמכרות בפרויקט הן קרקעות בהליכי הפשרה מתקדמים המיועדות להפשרה בתוך תקופה קצרה, כשאלו נמכרות במחיר נמוך משמעותית מהשווי העתידי שלהן, כשהן יהיו מופשרות לבנייה. מומחים בתחום הנדל"ן באזור ירושלים צופים כי אותן קרקעות ייהנו מעליית ערך משמעתית של מאות אחוזים בשנים הקרובות.

לצד העובדה כי מדובר בפרויקט שאמור להניב לרוכשים תשואה רחבה ומשמעותית בעתיד, נהנים הרוכשים ממספר יתרונות נוספים שחשוב להכיר, כשהנתון המרכזי נוגע לעלייה התמידית הקיימת ביישוב בערך הנדל"ן, כשזו עלתה בחמש השנים האחרונות בדירות של 3-6 חדרים (ראו נתונים מצורפים מאתר נדל"ן GOV).

לצד העובדה כי ביישוב קיימת עלייה תמידית בערך הדירות, מהווה גבעת זאב ישוב בו נהנים התושבים ממכלול רחב של שירותים, כשאלו כוללים, נכון ל-2018 על פי נתוני נדל"ן GOV, 24 מוסדות ציבור, 18 מסגרות קהילתיות ו-19 מוסדות דת ובהם בתי כנסת, בתי מדרש ומקווה.  

הפרויקט עצמו מאפשר לרוכשים ליהנות מתשלום של מס רכישה על הקרקע בלבד וזאת ללא תשלום נוסף על יתר המרכיבים, הימנעות מתשלום של היטל השבחה המהווה רווח של לא פחות מ 50% מהרווח הצפוי, ביצוע של תהליך הפשרה מקוצר משמעותית המובל על ידי הוועדה המקומית והוועדה עליונה וללא וועדה מחוזית כפי שקיים ברוב המקומות שונים בארץ המשפיע ישירות על זמן ההפשרה, מפרט בנייה ברמה גבוהה, זאת תוך ליווי מקצועי של משרד האדריכלים דביר-יחיעם.

סיוע במימון מצד "מני גרופ"

עבור משפחות רבות קיים קושי אמיתי ומשמעותי במימון רכישה של קרקע בפרויקט גבעת זאב, זאת לצד פרויקטים אחרים אותם מובילה "מני גרופ" באזור ירושלים ובמקומות נוספים ברחבי הארץ.

ייחודה של החברה, המתמחה בהובלה של פרויקטים נדל"ניים ואפשרויות מימון מגוונות, הוא ביכולת להעניק ללקוחותיה ליווי צמוד "תפירת חליפה" ייחודית המותאמת אישית לכל לקוח ולקוח על מנת להגיע ליעד המבוקש בהתאם לצרכי הלקוח ע"י פתרונות פיננסיים שונים ומגוונים, אשר באפשרותם לסייע גם למשפחות הנתקלות בקשיים ובהליכי בירוקרטיה אל מול הבנקים וגופי המימון השונים. יחד עם צוות רחב ומקצועי של מומחים, נהנים כיום לקוחות החברה ממוצרים ופתרונות פיננסיים שונים, בין אם מדובר על מימון במסלול משכנתא רגילה, משכנתא הפוכה, הלוואות ואפשרויות מינוף ע"י חברות הביטוח ועד להלוואות בלון – הלוואות הניתנות, ברוב המקרים, לשנתיים ומאפשרות להחזירן בתוך אותו פרק זמן.

יתרונות הפרויקט:

  • רכישת קרקע ביישוב הנהנה מעלייה רחבה בערך הנדל"ן. 
  • תשלום על מס רכישה בלבד. 
  • הימנעות מתשלום היטל השבחה. 
  • ביצוע תהליך הפשרה מקוצר. 
  • מפרט בנייה ברמה גבוהה. 
  • מעטפת מקצועית של משרד אדריכילים "דביר-יחיעם".
  • אפשרות ליהנות ממוצרים שונים של "מני גרופ" לצד ליווי הפרויקט. 

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

קישורים רלוונטים
לייעוץ ללא התחייבות