Green Hills – עולים לגור בשכונת היוקרה של עיר העתיד

גרין הילס הפרויקט היוקרתי של חברת מני גרופ, הוא אחת ההשקעות הבטוחות והרווחיות ביותר הנמצאות כיום בשוק. בתור קרקע המועמדת להפשרה מחוץ לגבולות הקו הירוק ישנם יתרונות עצומים בהשקעה הזו שמציבה אותה בפער עצום משאר הקרקעות להשקעה הנמצאות כיום בשוק. אז מה הם הפרטים של הפרויקט היוקרתי ואיך אם תרוויחו ממנו? כל התשובות ממש כאן

מה הוא פרויקט גרין הילס?

פרויקט גרין הילס הוא אחד מהפרויקטים היוקרתיים ביותר הקיימים להשקעה במני גרופ בפרט ובעולם הנדל"ן ככלל. פרויקט גרין הילס נמצא בין כביש 5 ל-55, סמוך לקרני שומרון. הפרויקט עתיד להיבנות על צלע הר שתספק נוף 360 ירוק משגע, שטחי קרקע רוויה, הבנייה המתוכננת להיות בדירוג על צלע ההר, ומחייה בתנאים כפריים בקרבה מטורפת למרכז רק 35 דקות מפתח תקווה ותל אביב, 20 דקות מכפר סבא ורק עשר דקות מבני ברק! 

מעבר ליתרונות העצומים של המגורים באזור המשגע הזה, פרויקט גרין הילס הוא גם השקעה מיוחדת שתוכל אפילו לשלש את סכום ההשקעה שלכם ברגע שהקרקעות יופשרו. 

מה הן העלויות של הפרויקט?

כדי לקבל קרקע של 300 מ"ר, העלות תהיה 500 אלף שקלים. על הקרקעות ניאלץ לשלם מס רכישה סטנדרטי של 5% מסכום ההשקעה וכמובן להוסיף את דמי הניהול על הפרויקט שיכללו בתוכם את שכר הטרחה של עורך הדין ושכר טרחת הניהול של המומחים המיומנים של מני גרופ שיבטיחו שההשקעה שלכם תסתיים בנחלת הצלחה. 

מה הן האופציות להשקעה?

בשלב זה, אתם בוודאי שואלים את עצמכם, מה הן האופציות העומדות בפניכם בעת ההשקעה בפרויקט היוקרתי הזה. כאשר תבחרו להשקיע בפרויקט גרין הילס אתם תרכשו את הקרקע עצמה המועמדת לבנייה, כשהיא ריקה לחלוטין אך ישנה חברת יזמות המופקדת על תהליך הבנייה. כאשר הקרקע תופשר לבנייה, תעמוד בפניכם 3 אופציות להשקעה בטוחה בפרויקט היוקרתי. להלן אופציות ההשקעה:

  1. מכירת זכויות ההשקעה בעת הפשרת הבנייה –  האופציה הראשונה העומדת בפניכם, היא מכירת זכויות הבנייה בעת הפשרת הבנייה בשטח. בעוד הזכויות על הקרקעות יעלו לכם 500 אלף שקלים ל-300 מטר זכויות בנייה, מכירת הקרקע לאחר הפשרתה תוכל להכניס לכם 600 אלף שקלים לכל 100 מטר זכויות בנייה. בחישוב מהיר, על קרקע ששילמתם עליה 500 אלף שקלים, תוכלו להרוויח 2 מליון ש"ח מה שהופך את התשואה שלכם לפי 4 ממה ששילמתם. 
  2. תשלום על  כל זכויות הבנייה –  האופציה השנייה שלנו היא לשלם את עלויות הבנייה לאחר הפשרת הקרקע ולהמשיך את ההשקעה בקרקע לטווח ארוך יותר, שאמנם כתוצאה מכך חלק מהמשקיעים יאלצו לקחת משכנתא, או הלוואה על מנת לשלם את עלויות הבנייה אך בסוף התהליך תוכל להגדיל את התשואה שלכם פי כמה וכמה מהתשואה שתקבלו לאחר מכירת הזכויות לבנייה בקרקע. 
  3. האופציה המשולבת –  האופציה המשולבת, מיועדת למי מאיתנו שמעוניין לבצע את הבנייה מבלי להשקיע כסף נוסף או במידת הצורך לקחת הלוואה או משכנתא לביצוע הבנייה בשטח. במידה והשקענו ב-300 מטרים בקרקע המיועדת לבנייה שתעניק לנו זכויות על 3 דירות לבנייה עתידית, נוכל להמיר 2 מהזכויות לבנייה מול החברה היזמית בבניית הזכות על הדירה האחרונה לבנייה מבלי להוסיף סכומים נוספים על הבנייה בשטח. 

היתרון בהשקעה בקרקעות מחוץ לקו הירוק


רבים המשקיעים שיהססו בעת המחשבה להשקעה בקרקעות הנמצאות מחות לקו הירוק, אך הם לא מבינים שבעוד ההשקעות בקרקעות מחוץ לקו הירוק נשמעות מרתיעות בהתחלה, הן מהוות יתרון מטורף שבחלוף השנים לא בטוח שיישאר רלוונטי. הנה רשימת היתרונות להשקעה בקרקעות מחוץ לקו הירוק:

  • מיסים נמוכים – ישנם לא מעט מיסים אותם נשלם כשנרכוש או נמכור דירה או קרקע להשקעה. המס הגבוהה ביותר מבניהם הוא מס היטל השבח, שעומד על 50% מסכום ההשבחה (=הרווח) הנעשה כתוצאה ממכירת הדירה. בעוד נכסים בתוך הקו הירוק יחייבו אתכם בתשלום המס היקר הזה, נכסים מחות לקו הירוק הם פטורים ממס זה. 
  • תהליך הפשרה קצר  – תהליך ההפשרה של הקרקעות הנמצאות בתוך הקו הירוק, יצריכו מעבר של ועדה מקומית ולאחר מכן ועדה מחוזית. במרבית המקרים המעבר בוועדה המחוזית ייקח הכי הרבה זמן, ומרבית הפרויקטים הנמצאים בתוך הקו הירוק יתקעו בשלב הזה. הקרקעות המופשרות מחוץ לגבולות הקו הירוק עוברות ועדה מקומית במועצה האזורית, ולאחר מכן יעברו אישורים נוספים בוועדה עליונה, שבשונה מהועדה המחוזית מעודדת בנייה בשטחים וההפשרה תהיה זריזה בהרבה, וועדות אלו, מאשרות את מירב הבנייה בשטחים על מנת לאפשר להפיח את השממה.
  • ביקוש – הביקוש למגורים מעבר לקו הירוק חווה עליה הדרגתית בחלוף השנים. הן בגלל אידיאולוגיה, בגלל החיים השקטים באזור הכפרי וכמובן בגלל המחירים הזולים של הנכסים הנמצאים מעבר לקו הירוק לעומת הנכסים הנמצאים בתוך גבולותיו של הקו הירוק.   

לסיכום, מני גרופ הם הדרך הבטוחה ביותר להשקעות הנדל"ן 

למני גרופ יש יתרון חסר תקדים בעולם השקעות הנדל"ן הן בגלל הניסיון שלהם בתחום הנדל"ן הן בגלל הניסיון הפיננסי שלהם  בכל הנוגע במשכנתאות והלוואות חיצוניות למטרות קנייה של שטחים המועמדים לבנייה. מני גרופ כבר מצאו את הנוסחה המדויקת להצלחה בתחום השקעות הנדל"ן והם עובדים מול מיטב הבנקים וחברות ההלוואות על מנת להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר למימון ההשקעה תוך מחשבה מתמדת על מי הוא הלקוח, ומה יתאים לו בצורה המדויקת ביותר. בתחום הנדל"ן מני גרום הבינו כבר מזמן שככל שההשקעה רחוקה יותר כך התשואה תהיה גדולה יותר ולכן הם משווקים השקעות לטווח ארוך שהלקוחות הסבלניים יגלו בסוף התהליך כי הן הרעיון המוצלח ביותר להשקעה. אז אם אתם מחפשים השקעה בטוחה מול חברה שדואגת לכל לקוח ולקוח כמו משפחה, אל תהססו, פנו למני גרופ ותקבלו תכנית השקעה מותאמת אליכם כמו כפפה. 

פירוט עלויות:

1 יחידה של 100 מ"ר: 180,000 ₪

3 יחידות (300 מ"ר): 500,000 ₪

12 יחידות (1.2 דונם): 1,800,000 ₪

עלויות נוספות:

5% ליווי בכל תהליך העסקה כולל הוצאות עורך דין

עלויות בניית דירה: כ-8,000 שקל למ"ר

עלויות רישום ותכנון: 30,000 ₪ לכל יח'

שימו לב שכל התשלומים מועברים לנאמנות ולא ישוחררו עד להשלמת תהליך הרישום. אין מס רכישה לתושבי חוץ, ואין היטל השבחה מעבר לקו הירוק.

* הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית

קישורים רלוונטים
לייעוץ ללא התחייבות